CK PP TOURIST - A TEMPO s.r.o. Topolová 2915, 106 00 Praha 10, specialista na tématické zájezdy
 
 
Typ dopravy:
Neuvedeno | Všechny | Letecky | Autobusem |
 
TÉMATICKÉ ZÁJEZDY NA ROK 2015 NEJEN PRO ZAHRÁDKÁŘE
Termín:   |   Cena:
Program Objednat

NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY a PARKY hrabství Northumberland a Skotska
Termín: 31.05.2015 - 10.06.2015   |   Cena: 21.500,- Kč
Program Objednat
1.den: Odjezd v 19:30 hodin od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd Německem a Holandskem.
2.den: Dopoledne příjezd do Amsterdamu. Prohlídka města. Odpoledne přejezd do přístavu na trajekt. Nalodění a a ubytování ve 4 lůžkových kajutách. Odjezd do Newcastlu v 17:30 hod.
3.den: Příjezd v 9:00 hod. do Newcastlu. Odjezd do Dundee. Cestou návštěva zahrady Craigde House s obrovským alpinem a prohlídka zámeckých zahrad v Alnwicku, sidle vévédy z Northumberlandu. Zastávka na útesech St.Abb´s Head. Večer příjezd na hotel Apex City Quay****.  Tři noclehy v hotelu.
4.den: Snídaně. Odjezd na prohlídku soukromé zahrady Cambo. Odpoledne pobyt v univerzitním městě St. Andrew´s - botanická zahrada, katedrála, nejstarší golfové hřiště na světě. Nocleh v hotelu.
5.den: Snídaně. Cestou na sever prohlídka Pitmuies Gardens, zámecké zahrady Crathes Castle a zastávka v letním sídle královny - Balmoralu. Nocleh v hotelu.
6.den: Snídaně a naložení zavazadel. Přejezd do Edinburghu. Cestou návštěva zahrady a zahradnictví Glendoick a prohlídka zahrady Kinross House s výhledem na jezero Loch Leven. Večer ubytování v hotelu Britannia (4 noci, v centru Edinburghu). Večeře a nocleh v hotelu.
7.den: Snídaně. Pobyt v Edinburghu. Návštěva botanické zahrady a pamětihodností města - Royal Mile, Královský hrad, Palace of Holyroodhouse. Večeře a nocleh v hotelu.
8.den: Snídaně. Odjezd na prohlídku soukromých zahrad hrabství Lothian - Shepherd House a Tynninghame Walled Garden. Zastávka u kaple Rosslyn. Večeře a nocleh v hotelu.
9.den: Snídaně. Odjezd do botanické zahrady Dawyck. Návštěva sousední vodní zahrady Stobo a prohlídka soukromé zahrady Kailze Gardens. Večeře a noceleh v hotelu.
10.den: Snídaně a naložení zavazadel. Přejezd do Newcastlu na trajekt. Cestou zastávka na prohlídku zahrady ve Wallingtonu. Nalodění a ubytování ve 4 lůžkových kajutách. Odjezd trajektu v 17:00 hodin.
11.den: Příjezd do Amsterdamu. Odjezd do ČR. Příjezd do Prahy v cca 21:30 hodin.

Cena zahrnuje:  dopravu autobusem, mýtné, 2x ubytování na trajektu, 3x ubytování v hotelu v Dundee se snídaní, 4x ubytování v hotelu Britannia v Edinburgu*** s polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí, vstupy do zahrad.

Poznámka: v případě využití letecké přepravy s příletem do Edinburghu 2.6. a s odletem z Edinburghu 9.6. je sleva ze zájezdu 1.900,- Kč. Upozorňujeme, 2.6. a 9.6. nelze absolvovat program uvedený pro zájezd autobusem. Dopravu z letiště do Edinburghu a zpět si zařizujete sami. Místo pro přistoupení bude po domluvě upřesněno.

Možné příplatky: za jednolůžkový pokoj 9.100,- Kč

Národní Parky USA - západ + Botanické zahrady
Termín: 14.09.2015 - 24.09.2015   |   Cena: 58.500,- Kč
Program Objednat

1.den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Imigrační proces. Vypůjčení auta a podle časových krátká seznamovací okružní jízda městem. Odjezd na ubytování. Nocleh v Motelu 6.


JAR - Botanické zahrady + safari v N.P. KRÜGER + CAPE TOWN + mys Dobré naděje
Termín: 04.10.2015 - 15.10.2015   |   Cena: 57.500,- Kč
Program Objednat

1. den: Odlet z Prahy do Jihoafrické republiky – Johannesburghu.
2.den: Přílet do Johannesburgu. Vyzvednutí auta a okružní jízda městem. Ubytování v hotelu.
3. den: . Návštěva botanické zahrady v Pretorii. Večer nocleh v hotelu.
4. den: Dopoledne návštěva botanické zahrady v Walter Sisulu. Odjezd do Nelspruitu. Ubytování v hotelu.
5. den: Celodenní okružní jízda přírodními rezervacemi – Pinacle, God´s Window, Rain Forest, Blyde River Canyon, Lisbon Falls..... Nocleh.
6. den: Celodenní safari v Krüger National Park - největší turistická atrakce JAR, která stojí za zhlédnutí. Je možno vidět slony, žirafy, zebry, krokodýly, hrochy, antilopy a další zvířata v jejich přirozeném prostředí. Večer nocleh v hotelu.
7. den: Ráno odjezd z Nelspruitu do Johannesburgu. Odpoledne přelet do Kapského Města. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování. 
8. den: Celodenní prohlídka Kapského Města. Výjezd na Stolovou Horu a Signall Hill. Návštěva hradu Dobré naděje. Ubytování v hotelu.
9. den:  Celodenní okružní jízda oblastí Kapského Města. Návštěva jedné z největších botanických zahrad na světě - Kirstenbosch. Nocleh v hotelu.
10. den: Celodenní okružní jízda – Simon´s Town, Mys Dobré Naděje, pštrosí farma.  Zastávky u nejkrásnějších pláží JAR na Hout Bay, Camps Bay a Cliftons Bay. Nocleh.
11.den: Vrácení auta a odlet do Prahy.
12.den: Přílet do Prahy

Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letištních tax, 9x ubytování v hotelu*** se snídaní, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy, stravování (stravování cca 80 ZAR/den), pojištění léčebných výloh v zahraničí.    CK PP TOURIST - A TEMPO s.r.o., Topolová 2915, 106 00 Praha 10 *