CK PP TOURIST - A TEMPO s.r.o. Topolová 2915, 106 00 Praha 10, specialista na tématické zájezdy
 
 
Typ dopravy:
Neuvedeno | Všechny | Letecky | Autobusem |
 
Národní Parky USA - západ + Botanické zahrady
Termín: 14.09.2015 - 24.09.2015   |   Cena: 58.500,- Kč
Program Objednat

1.den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Imigrační proces. Vypůjčení auta a podle časových krátká seznamovací okružní jízda městem. Odjezd na ubytování. Nocleh v Motelu 6.


JAR - Botanické zahrady + safari v N.P. KRÜGER + CAPE TOWN + mys Dobré naděje
Termín: 04.10.2015 - 15.10.2015   |   Cena: 57.500,- Kč
Program Objednat

1. den: Odlet z Prahy do Jihoafrické republiky – Johannesburghu.
2.den: Přílet do Johannesburgu. Vyzvednutí auta a okružní jízda městem. Ubytování v hotelu.
3. den: . Návštěva botanické zahrady v Pretorii. Večer nocleh v hotelu.
4. den: Dopoledne návštěva botanické zahrady v Walter Sisulu. Odjezd do Nelspruitu. Ubytování v hotelu.
5. den: Celodenní okružní jízda přírodními rezervacemi – Pinacle, God´s Window, Rain Forest, Blyde River Canyon, Lisbon Falls..... Nocleh.
6. den: Celodenní safari v Krüger National Park - největší turistická atrakce JAR, která stojí za zhlédnutí. Je možno vidět slony, žirafy, zebry, krokodýly, hrochy, antilopy a další zvířata v jejich přirozeném prostředí. Večer nocleh v hotelu.
7. den: Ráno odjezd z Nelspruitu do Johannesburgu. Odpoledne přelet do Kapského Města. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování. 
8. den: Celodenní prohlídka Kapského Města. Výjezd na Stolovou Horu a Signall Hill. Návštěva hradu Dobré naděje. Ubytování v hotelu.
9. den:  Celodenní okružní jízda oblastí Kapského Města. Návštěva jedné z největších botanických zahrad na světě - Kirstenbosch. Nocleh v hotelu.
10. den: Celodenní okružní jízda – Simon´s Town, Mys Dobré Naděje, pštrosí farma.  Zastávky u nejkrásnějších pláží JAR na Hout Bay, Camps Bay a Cliftons Bay. Nocleh.
11.den: Vrácení auta a odlet do Prahy.
12.den: Přílet do Prahy

Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letištních tax, 9x ubytování v hotelu*** se snídaní, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy, stravování (stravování cca 80 ZAR/den), pojištění léčebných výloh v zahraničí.    CK PP TOURIST - A TEMPO s.r.o., Topolová 2915, 106 00 Praha 10 *